Olympiakos teknik direktöründen Fenerbahçe’ye Övgü

Fenerbahçe’nin UEFA Avrupa Konferans Ligi çeyrek finalindeki rakibi Olympiakos’un teknik direktörü Jose Luis Mendilibar, maç öncesi basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Tecrübeli teknik adam, Fenerbahçe’nin bütün konsantrasyonu Konferans Ligi’ne çevirdiğini belirtti.

“FENERBAHÇE, TÜRKİYE’Yİ GERİDE BIRAKTI”

Fenerbahçe’nin maça iyi hazırlandığını düşündüklerini söyleyen Mendilibar, “Fenerbahçe’nin bütün konsantrasyonu Konferans Ligi’nde, Türkiye’de olan problemleri bir kenara bırakmış ve bütün umutları yarınki maçta bence. Fenerbahçe’nin çok kuvvetli oyuncuları ve bunun için savaşacaklar” sözlerini sarf etti.

“TARAFTARIMIZA NEŞE VE MUTLULUK VERMELİYİZ”

Taraftara hediye vermeleri gerektiğini söyleyen Mendilibar, “Bizim taraftarımıza motivasyon vermemiz lazım. Maça iyi başlamalıyız. Taraftarımıza neşe ve mutluluk vermeliyiz. Biz onları bütün maç mutlu etmeye çalışacağız” dedi.

İspanyol teknik adam, konuşmasını şu sözlerle sonlandırdı, “Sadece yarınki maçı düşünüyoruz. Rövanşı mutlaka kazanmamız gerekiyor. Kartlardan ve ikinci maçta olacaklardan etkilenmemeyi düşünüyoruz. Yarın en iyi şekilde oynamayı düşüneceğiz”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x